Sportovní ples 2016

27. 2. 2016

pozvanka_na_sportovni_ples.jpg

| Rubrika: Akce

Další "Pohodová sobota" už klepe na dveře

3. 11. 2015

pohodova_sobota_14_11_2015.jpg

| Rubrika: Akce

Mladší žáci oddílu sportovních her si v Opatovicích vybojovali postup do krajského kola

20. 5. 2015

V sobotu 25. dubna se mladší žáci a žačky TJ Sokol Tovačov, oddílu sportovní hry, zúčastnili okresního kola Medvědí stezkou, které pořádalo Regionální centrum Sportu pro všechny ve sportovním areálu v Opatovicích. Celé akce se zúčastnilo přibližně 80 dětí všech věkových kategorií z celého okresu. Jednalo se o závod dvoučlenných hlídek v běhu v přírodě, překonávání překážek, děti musí znát tábornické dovednosti, orientovat se při práci s mapou, důležitá je znalost přírody, vlastivěda, zdravověda, orientace v terénu a azimut. Jde také o součinnost hlídek a jejich vzájemnou spolupráci a podporu.

Nejúspěšnějšími závodníky a postupujícími do krajského kola jsou Leo Nemrava a Michal Salva (ročník 2003, 2004), kteří se umístili na druhém místě v kategorii mladší žáci.

Za TJ Sokol Tovačov se dále zúčastnily Klára Vybíralová a Martina Janáčová, Eliška Večeřová a Lucie Orlová, Aneta Partyková a Tereza Kulhánková.

Fotky najdete ZDE

| Rubrika: Akce

Regionální autorská přehlídka pódiových skladeb

5. 4. 2015

pozvanka_podiove_skladby.jpg

Turnaj ve vybíjené

25. 1. 2015

V sobotu 24. 01. 15 uspořádal pro děti TJ Sokol Tovačov - odbor Sport pro všechny turnaj ve vybíjené. Účastnit se mohly ročníky 2001 a mladší. Do sportovního klání se přihlásily týmy z Troubek, Oseku nad Bečvou, základní školy v Tovačově a tělovýchovnou jednotu Sokol Tovačov reprezentovaly děti ze sportovních her, florbalu a Rebelky. Soutěž probíhala ve dvou skupinách, kde každý hrál s každým, a vítězové jednotlivých skupin si zahráli o medailové umístění.

Vánoční volejbalování

17. 1. 2015

V sobotu 27. 12. 2014 uspořádal volejbalový oddíl ve sportovní hale vánoční turnaj smíšených družstev. Podmínky účasti byly jasně dané, družstvo šestičlenné, smíšené, bez omezení věkem, alespoň dvě ženy vždy ve hře. Hrálo se dle platných pravidel volejbalu. Přihlášeno bylo deset týmů, všichni se v plném počtu dostavili, proběhlo rozlosování do dvou skupin, z nichž první dva postupující týmy hrály o medailové pozice. Zúčastnili se mladí i „pokročilejší“, místní, ale i přespolní.

Ti, co chodí někdy hrávat, ale i takoví, kteří se domluvili u džbánku piva, poskládali mančaft a prostě to těm ostatním z hecu přišli „nandat“. A právě to bylo tím důležitým prvkem v celém turnaji. Nejenom si protáhnout těla, ale hlavně se pobavit. Nálada byla skvělá, družstva se vzájemně povzbuzovala a hecovala a obdivovala herní variace některých účastníků. Přestože se většinou účastnili místní, dojely i dva týmy z Troubek a jeden z Olomouce. Celodenní zápolení přišlo shlédnout i několik rodinných příslušníků a místních obyvatel. Není asi důležité psát, kdo vyhrál, protože vítězi se stali všichni, kteří si přišli zasportovat.

Fotogalerie z akce

| Rubrika: Akce | Komentářů: 0

Vánoční turnaj smíšených družstev ve volejbalu

19. 11. 2014

pozvanka_vanocni_turnaj_ve_volejbale.jpg

| Rubrika: Akce | Komentářů: 0

Tovačovská mládež uspěla ve vybíjené

17. 11. 2014

V sobotu 15. listopadu pořádala Česká asociace Sport pro všechny turnaj ve vybíjené. Soutěž se konala v tělocvičně základní školy v Oseku nad Bečvou a účastnit se jí mohly ročníky 2001 a mladší. Tovačov reprezentoval oddíl sportovních her pro děti TJ Sokol. Celá soutěž se nesla v bojovém, ale přátelském duchu. Tovačov podporoval ve druhé skupině soutěžící Troubky a Troubky zase podporovaly nás. Jaké pak bylo překvapení, když se ve finále tyto dvě družstva utkala. Zápas to byl napínavý a o dramatické chvilky nebyla nouze. Tovačov ovšem nakonec Troubkám podlehl. Gratulujeme naší mládeži ke krásnému druhému místu!

| Rubrika: Akce | Fotografie: Vybíjená - 15. listopadu 2014 | Komentářů: 0

Pohodová sobota proběhla v příjemné komorní atmosféře

2. 11. 2014

V sobotu 1. 11. 2014 uspořádali cvičitelé České Asociace Sport pro všechny akci s názvem Pohodová sobota. Toto sportovní dopoledne se konalo již podruhé a na akci se spolupodíleli Centrum Proactivity a Studio IF z Tovačova.

| Rubrika: Akce | Fotografie: 1. listopadu 2014 | Komentářů: 0

Pohodová sobota se blíží