Tabulky

18. 6. 2012

screen_tabulka_fotbal_muzi.jpg

| Rubrika: Tabulky | Komentářů: 0

Kompletní tabulky týmů po podzimní části soutěží

25. 1. 2009

ObrazekNejlepších výsledků po první polovině soutěže dosáhl tým starších žáků, který si v KP drží čtvrté místo. O poznání hůř je na tom starší dorost, jenž okupuje pozici dvanáctou. O moc lépe na tom nejsou ani mladší žáci, jejichž deváté místo rovněž není příliš dobré. Nezbývá než doufat, že jarní část přinese kvalitnější výkony a podstatně větší příděl bodů.

| Rubrika: Tabulky

Muži po podzimní části na předposledním místě

25. 1. 2009

ObrazekFotbalisté Tovačova na podzimní část I.B třídy nebudou vzpomínat rádi. Mužstvu se vůbec nedařilo, paradoxně vše podpořila špatná bilance i ze zápasů na vlastním hřišti, ze kterých se podařilo vybojovat pouhých pět bodů. Hůře na tom jsou o skóre pouze Němčice. Aktuální předposlední místo je velkým zklamáním, avšak vedení klubu věří, že se na jaře tým zvedne a opustí pásmo sestupu.

| Rubrika: Tabulky