Proběhla valná hromada TJ Sokolu Tovačov

15. 5. 2015

V prostorách předsálí sportovní haly se v páteční podvečer uskutečnila tradiční Valná hromada TJ Sokolu Tovačov. Zúčastnění byli prostřednictvím předsedy TJ Ing. Bohumíra Vykoupila a místopředsedy Vlastimila Kohna seznámeni s hospodařením, činností a výsledky jednotlivých oddílů. O plánovaných akcích města a okolo pokračujících úprav sportovní haly obeznámil členy starosta města Mgr. Bc. Leon Bouchal.

Proběhla Valná hromada TJ, byla rekordní účast členů

12. 4. 2014

V prostorách předsálí sportovní haly se při účasti 58 členů uskutečnila tradiční Valná hromada TJ Sokolu Tovačov. Zúčastnění byli prostřednictvím předsedy TJ Ing. Bohumíra Vykoupila a místopředsedy Vlastimila Kohna seznámeni s hospodařením, činností a výsledky jednotlivých oddílů. O plánovaných akcích okolo pokračující rekonstrukce sportovní haly obeznámil členy starosta města Mgr. Bc. Leon Bouchal.

| Rubrika: Info | Fotografie: Valná hromada TJ Sokol Tovačov 12. dubna 2014 | Komentářů: 0

Rozvrh cvičebních hodin pro rok 2014

12. 2. 2014

Do rozpisů doplněn rozvrh cvičebních hodin ve sportovní hale pro rok 2014. Stahujte v .pdf verzi.

Uskutečnila se Valná hromada TJ Sokolu Tovačov

24. 5. 2013

leon_bouchal_min.jpgV prostorách předsálí sportovní haly se při účasti 39 členů uskutečnila tradiční Valná hromada TJ Sokolu Tovačov. Zúčastnění byli prostřednictvím předsedy TJ Ing. Bohumíra Vykoupila a místopředsedy Vlastimila Kohna seznámeni s hospodařením, činností a výsledky jednotlivých oddílů. Iinformacemi okolo plánované rekonstrukce sportovní haly, který by měla začít už v červenci tohoto roku, obeznámil členy starosta města Mgr. Bc. Leon Bouchal. Minutou ticha se také uctila památka nedávno zesnulého předsedy oddílu tenisu Ing. Josefa Kovalíka.

PF 2013

22. 12. 2012

PŘEJEME VŠEM ČLENŮM TJ SOKOL TOVAČOV KLIDNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH, DO NOVÉHO ROKU PEVNÉ ZDRAVÍ A SPOUSTU NEJEN SPORTOVNÍCH ÚSPĚCHŮ.

PF 2012

31. 12. 2011

Všem členům a pracovníkům TJ Sokolu Tovačov přejeme do nového roku pevné zdraví, mnoho šťastných chvil a sportovních úspěchů.

Přání

24. 12. 2011

Přejeme všem členům a pracovníkům TJ Sokolu Tovačov příjemné prožití svátků vánočních.

PF 2011

25. 12. 2010

Přejeme všem členům a pracovníkům TJ Sokolu Tovačov příjemné prožití svátků vánočních, do nového roku pevné zdraví, mnoho šťastných chvil a sportovních úspěchů.

| Rubrika: Info | Komentářů: 0

Upozornění: Jarní sokolská regata je zrušena

3. 6. 2010

Oddíl jachtingu sděluje, že "Jarní sokolská regata CTL 2202" je dne 5.- 6. června pro nesjízdnost přístupové cesty zrušena. Předseda OJ Vlastimil Kohn

| Rubrika: Info | Komentářů: 0

Valná hromada TJ Sokol Tovačov

29. 4. 2010

Dnes se v předsálí sportovní haly konala tradiční valná hromada, na které byli její členové seznámeni se sportovní i hospodářskou činností TJ Sokolu včetně jeho jednotlivých oddílů. Program schůze zpestřil i doprovodný program v podobě tanečního vystoupení jednotlivých věkových kategorií.