Přání: Pěkné svátky a úspěšný rok 2010

24. 12. 2009

Přejeme všem členům, soupeřům, stálým i příležitostným návštěvníkům tohoto webu pohodové prožití vánočních svátků a do nového roku pevné zdraví, dostatek štěstí a spoustu úspěchů nejen ve sportovní činnosti.

Pozvánka: Memoriály ve stolním tenisu

10. 12. 2009

V sobotu 19. prosince se v prostorách sportovní haly uskuteční tradiční turnaje ve stolním tenisu. Memoriály Tomáše Hanečky a Františka Přecechtěla jsou vzpomínkou na bývalé opory tovačovského oddílu. Veškeré informace k akci naleznete na oficiální www prezentaci oddílu stolního tenisu.

Seznam TJ /SK sdružených v RS ČSTV Přerov

19. 10. 2009

Seznam TJ /SK sdružených v RS ČSTV Přerov ke dni 18.8.2009 a počty členů.

Fotky ze zápasu staršího dorostu s Viktorií Přerov

31. 5. 2009

V albu prezentace www.honza62.rajce.idnes.cz naleznete fotogalerii z mistrovského utkání starších dorostenců s týmem Viktorie Přerov.

Fotogalerie z valné hromady

4. 5. 2009

Byla vložena fotogalerie mapující průběh zasedání valné hromady TJ Sokolu Tovačov, která se konala 24. dubna v místní sportovní hale.

| Rubrika: Info