PF 2012

31. 12. 2011

Všem členům a pracovníkům TJ Sokolu Tovačov přejeme do nového roku pevné zdraví, mnoho šťastných chvil a sportovních úspěchů.

Přání

24. 12. 2011

Přejeme všem členům a pracovníkům TJ Sokolu Tovačov příjemné prožití svátků vánočních.

PF 2011

25. 12. 2010

Přejeme všem členům a pracovníkům TJ Sokolu Tovačov příjemné prožití svátků vánočních, do nového roku pevné zdraví, mnoho šťastných chvil a sportovních úspěchů.

| Rubrika: Info | Komentářů: 0

Upozornění: Jarní sokolská regata je zrušena

3. 6. 2010

Oddíl jachtingu sděluje, že "Jarní sokolská regata CTL 2202" je dne 5.- 6. června pro nesjízdnost přístupové cesty zrušena. Předseda OJ Vlastimil Kohn

| Rubrika: Info | Komentářů: 2

Valná hromada TJ Sokol Tovačov

29. 4. 2010

Dnes se v předsálí sportovní haly konala tradiční valná hromada, na které byli její členové seznámeni se sportovní i hospodářskou činností TJ Sokolu včetně jeho jednotlivých oddílů. Program schůze zpestřil i doprovodný program v podobě tanečního vystoupení jednotlivých věkových kategorií.

Přání: Pěkné svátky a úspěšný rok 2010

24. 12. 2009

Přejeme všem členům, soupeřům, stálým i příležitostným návštěvníkům tohoto webu pohodové prožití vánočních svátků a do nového roku pevné zdraví, dostatek štěstí a spoustu úspěchů nejen ve sportovní činnosti.

Pozvánka: Memoriály ve stolním tenisu

10. 12. 2009

V sobotu 19. prosince se v prostorách sportovní haly uskuteční tradiční turnaje ve stolním tenisu. Memoriály Tomáše Hanečky a Františka Přecechtěla jsou vzpomínkou na bývalé opory tovačovského oddílu. Veškeré informace k akci naleznete na oficiální www prezentaci oddílu stolního tenisu.

Seznam TJ /SK sdružených v RS ČSTV Přerov

19. 10. 2009

Seznam TJ /SK sdružených v RS ČSTV Přerov ke dni 18.8.2009 a počty členů.

Fotky ze zápasu staršího dorostu s Viktorií Přerov

31. 5. 2009

V albu prezentace www.honza62.rajce.idnes.cz naleznete fotogalerii z mistrovského utkání starších dorostenců s týmem Viktorie Přerov.

Fotogalerie z valné hromady

4. 5. 2009

Byla vložena fotogalerie mapující průběh zasedání valné hromady TJ Sokolu Tovačov, která se konala 24. dubna v místní sportovní hale.