Jdi na obsah Jdi na menu

Akce

Příspěvky

Turnaj ve vybíjené

25. 1. 2015

V sobotu 24. 01. 15 uspořádal pro děti TJ Sokol Tovačov - odbor Sport pro všechny turnaj ve vybíjené. Účastnit se mohly ročníky 2001 a mladší. Do sportovního klání se přihlásily týmy z Troubek, Oseku nad Bečvou, základní školy v Tovačově a tělovýchovnou jednotu Sokol Tovačov reprezentovaly děti ze sportovních her, florbalu a Rebelky. Soutěž probíhala ve dvou skupinách, kde každý hrál s každým, a vítězové jednotlivých skupin si zahráli o medailové umístění.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Akce | Komentářů: 0

Vánoční volejbalování

17. 1. 2015

V sobotu 27. 12. 2014 uspořádal volejbalový oddíl ve sportovní hale vánoční turnaj smíšených družstev. Podmínky účasti byly jasně dané, družstvo šestičlenné, smíšené, bez omezení věkem, alespoň dvě ženy vždy ve hře. Hrálo se dle platných pravidel volejbalu. Přihlášeno bylo deset týmů, všichni se v plném počtu dostavili, proběhlo rozlosování do dvou skupin, z nichž první dva postupující týmy hrály o medailové pozice. Zúčastnili se mladí i „pokročilejší“, místní, ale i přespolní.

Ti, co chodí někdy hrávat, ale i takoví, kteří se domluvili u džbánku piva, poskládali mančaft a prostě to těm ostatním z hecu přišli „nandat“. A právě to bylo tím důležitým prvkem v celém turnaji. Nejenom si protáhnout těla, ale hlavně se pobavit. Nálada byla skvělá, družstva se vzájemně povzbuzovala a hecovala a obdivovala herní variace některých účastníků. Přestože se většinou účastnili místní, dojely i dva týmy z Troubek a jeden z Olomouce. Celodenní zápolení přišlo shlédnout i několik rodinných příslušníků a místních obyvatel. Není asi důležité psát, kdo vyhrál, protože vítězi se stali všichni, kteří si přišli zasportovat.

Fotogalerie z akce
 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Akce | Komentářů: 0

Vánoční turnaj smíšených družstev ve volejbalu

19. 11. 2014

pozvanka_vanocni_turnaj_ve_volejbale.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Akce | Komentářů: 0

Tovačovská mládež uspěla ve vybíjené

17. 11. 2014

V sobotu 15. listopadu pořádala Česká asociace Sport pro všechny turnaj ve vybíjené. Soutěž se konala v tělocvičně základní školy v Oseku nad Bečvou a účastnit se jí mohly ročníky 2001 a mladší. Tovačov reprezentoval oddíl sportovních her pro děti TJ Sokol. Celá soutěž se nesla v bojovém, ale přátelském duchu. Tovačov podporoval ve druhé skupině soutěžící Troubky a Troubky zase podporovaly nás. Jaké pak bylo překvapení, když se ve finále tyto dvě družstva utkala. Zápas to byl napínavý a o dramatické chvilky nebyla nouze. Tovačov ovšem nakonec Troubkám podlehl. Gratulujeme naší mládeži ke krásnému druhému místu!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Akce | Fotografie: Vybíjená - 15. listopadu 2014 | Komentářů: 0

Pohodová sobota proběhla v příjemné komorní atmosféře

2. 11. 2014

V sobotu 1. 11. 2014 uspořádali cvičitelé České Asociace Sport pro všechny akci s názvem Pohodová sobota. Toto sportovní dopoledne se konalo již podruhé a na akci se spolupodíleli Centrum Proactivity a Studio IF z Tovačova.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Akce | Fotografie: 1. listopadu 2014 | Komentářů: 0

Pohodová sobota se blíží

3. 10. 2014

 pohodova_sobota_listopad_2014.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Akce

Volejbalový turnaj smíšených družstev ovládl tým Jen tak

3. 10. 2014

Volební sdružení Šance pro Tovačov uspořádalo v sobotu 20. září na školním hřišti v Tovačově volejbalový turnaj smíšených čtyřčlenných družstev. Turnaje se zúčastnilo 9 týmů všech věkových kategorií. Náš volejbalový oddíl reprezentovaly týmy SOS Lapač (Vláďa a Iva Koskovi, Zbyněk Vybíral a Honza Pečenka) a Jen tak (Tomáš a Markéta Hajdukovi, Jana Tománková a Gustav Štefek). Fotogalerie z akce - ZDE

Výsledky turnaje:

1. místo Jen tak
2. místo Šance pro Tovačov
3. místo Masanito
4. místo SOS Lapač
5. místo Hlavně na tři
6. místo Nebezpeční talenti
7. místo ANO
8. místo KDU-ČSL
9. místo Drutěva

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Akce

Na atletickém víceboji v Přerově uspěla i tovačovská mládež

16. 5. 2014

V sobotu 10. května se mladší a starší žáci a žačky zúčastnili atletického víceboje, které pořádalo Regionální centrum Sportu pro všechny na fotbalovém stadionu TJ Spartak v Přerově. Celé akce se zúčastnilo 98 dětí všech věkových kategorií z celého okresu. Děti soutěžily ve  čtyřech disciplínách: sprint 60 m, běh 400 m (mladší) a 800 M (starší), hod kriketovým míčkem a granátem a skok do dálky. Pro nejmladší kategorii byla jedna bonusová disciplína navíc, a to trojskok. Tři nejlepší závodníci z každé kategorie postupují do krajského kola, které se uskuteční 17. května v Prostějově.

 
Nejúspěšnějšími závodníky a postupujícími do krajského kola z Tovačova jsou za nejmladší žáky Aleš Rozehnal (ročník 2006), který skončil na třetím místě a Adéla Vymětalová (ročník 2006), která obsadila místo druhé a Barbora Polzerová (r. 2002) v kategorii starší žačky, která se umístila na 3. místě.
 
Za TJ Sokol Tovačov se zúčastnili tito další závodníci:
Zavadil Jiří                 r. 2006
Zavadilová Bára       r. 2004
Skopalová Luciána  r. 2006
Pečenková Anna      r. 2006
Hajduková Tereza    r. 2006
Navrátilová Iva          r. 2005
Zajícová Monika       r. 2006
Večeřová Eliška        r. 2002
Polzerová Barbora    r. 2002
Partyková Anna        r. 2002
Vránová Veronika    r. 2002
Orlová Lucie             r. 2001
Milerová Michaela    r. 2001
 
FOTOGALERIE KE SHLÉDNUTÍ ZDE.
 
 
Celý příspěvek
| Rubrika: Akce

Pohodová sobota se vydařila

22. 3. 2014

V sobotu 15. března uspořádala Asociace Sport pro všechny, vedená pod TJ Sokol Tovačov, akci nejen pro ženy s názvem Pohodová sobota. Na akci se spolupodílelo Centrum Proactivity Přerov, které představilo v několika lekcích fitness program H.E.A.T, jenž vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu - chůze.

Zájemkyně si mohly pod vedením zkušené instruktorky Olgy Čechmánkové vyzkoušet lekci na mechanických pásech. Souběžně s lekcemi H.E.A.T programu probíhala další cvičení, např. ranní probuzení s Markétou, lekce pilates s Vendulou a aerobic s Olgou. Jako doprovodný program byly nabídnuty masáže zad a šíje. Zájemci si mohli prohlédnout a koupit sportovní fitness oblečení. Pro všechny byl zajištěn pitný režim. Zúčastnilo se 34 cvičenců.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Akce | Fotografie: Pohodová sobota | Komentářů: 0

Pohodová sobota

20. 2. 2014

pohodova_sobota_screen.jpg

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Akce