Jdi na obsah Jdi na menu

Info

Příspěvky

Kalendář akcí na únor a březen

12. 2. 2019

Celý příspěvek
| Rubrika: Info

Proběhla valná hromada TJ Sokolu Tovačov

15. 5. 2015

V prostorách předsálí sportovní haly se v páteční podvečer uskutečnila tradiční Valná hromada TJ Sokolu Tovačov. Zúčastnění byli prostřednictvím předsedy TJ Ing. Bohumíra Vykoupila a místopředsedy Vlastimila Kohna seznámeni s hospodařením, činností a výsledky jednotlivých oddílů. O plánovaných akcích města a okolo pokračujících úprav sportovní haly obeznámil členy starosta města Mgr. Bc. Leon Bouchal.

 
Celý příspěvek

Proběhla Valná hromada TJ, byla rekordní účast členů

12. 4. 2014

V prostorách předsálí sportovní haly se při účasti 58 členů uskutečnila tradiční Valná hromada TJ Sokolu Tovačov. Zúčastnění byli prostřednictvím předsedy TJ Ing. Bohumíra Vykoupila a místopředsedy Vlastimila Kohna seznámeni s hospodařením, činností a výsledky jednotlivých oddílů. O plánovaných akcích okolo pokračující rekonstrukce sportovní haly obeznámil členy starosta města Mgr. Bc. Leon Bouchal.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Info | Fotografie: Valná hromada TJ Sokol Tovačov 12. dubna 2014 | Komentářů: 0

Rozvrh cvičebních hodin pro rok 2014

12. 2. 2014

Do rozpisů doplněn rozvrh cvičebních hodin ve sportovní hale pro rok 2014. Stahujte v .pdf verzi.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Info

Uskutečnila se Valná hromada TJ Sokolu Tovačov

24. 5. 2013

leon_bouchal_min.jpgV prostorách předsálí sportovní haly se při účasti 39 členů uskutečnila tradiční Valná hromada TJ Sokolu Tovačov. Zúčastnění byli prostřednictvím předsedy TJ Ing. Bohumíra Vykoupila a místopředsedy Vlastimila Kohna seznámeni s hospodařením, činností a výsledky jednotlivých oddílů. Iinformacemi okolo plánované rekonstrukce sportovní haly, který by měla začít už v červenci tohoto roku, obeznámil členy starosta města Mgr. Bc. Leon Bouchal. Minutou ticha se také uctila památka nedávno zesnulého předsedy oddílu tenisu Ing. Josefa Kovalíka.

 
Celý příspěvek

PF 2013

22. 12. 2012

PŘEJEME VŠEM ČLENŮM TJ SOKOL TOVAČOV KLIDNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH, DO NOVÉHO ROKU PEVNÉ ZDRAVÍ A SPOUSTU NEJEN SPORTOVNÍCH ÚSPĚCHŮ.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Info

PF 2012

31. 12. 2011

Všem členům a pracovníkům TJ Sokolu Tovačov přejeme do nového roku pevné zdraví, mnoho šťastných chvil a sportovních úspěchů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Info

Přání

24. 12. 2011

Přejeme všem členům a pracovníkům TJ Sokolu Tovačov příjemné prožití svátků vánočních.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Info

PF 2011

25. 12. 2010

Přejeme všem členům a pracovníkům TJ Sokolu Tovačov příjemné prožití svátků vánočních, do nového roku pevné zdraví, mnoho šťastných chvil a sportovních úspěchů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Info | Komentářů: 0

Upozornění: Jarní sokolská regata je zrušena

3. 6. 2010

Oddíl jachtingu sděluje, že "Jarní sokolská regata CTL 2202" je dne 5.- 6. června pro nesjízdnost přístupové cesty zrušena. Předseda OJ Vlastimil Kohn
 
Celý příspěvek
| Rubrika: Info | Komentářů: 0