Pohodová sobota se vydařila

22. 3. 2014

V sobotu 15. března uspořádala Asociace Sport pro všechny, vedená pod TJ Sokol Tovačov, akci nejen pro ženy s názvem Pohodová sobota. Na akci se spolupodílelo Centrum Proactivity Přerov, které představilo v několika lekcích fitness program H.E.A.T, jenž vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu - chůze.

Zájemkyně si mohly pod vedením zkušené instruktorky Olgy Čechmánkové vyzkoušet lekci na mechanických pásech. Souběžně s lekcemi H.E.A.T programu probíhala další cvičení, např. ranní probuzení s Markétou, lekce pilates s Vendulou a aerobic s Olgou. Jako doprovodný program byly nabídnuty masáže zad a šíje. Zájemci si mohli prohlédnout a koupit sportovní fitness oblečení. Pro všechny byl zajištěn pitný režim. Zúčastnilo se 34 cvičenců.

Náhledy fotografií ze složky Pohodová sobota