Jdi na obsah Jdi na menu

Fotbal - muži

Příspěvky

Muži remizovali v Hranicích, dorost doma vyhořel

9. 9. 2012

Z pohledu výsledků nebyl pro tovačovský fotbal víkend příliš přívětivý. Starší dorost před zraky svých příznivců nestačil na lídra soutěže tým z Nových Sadů. Bodovali jen muži, kterým se podařilo remizovat na půdě béčka Hranic 1:1.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Fotbal - muži

Muži doma zvítězili, dorost venku prohrál

3. 9. 2012

O víkendu odehráli své čtvrté zápasy nové fotbalové sezóny jak muži, tak i starší dorost. Zatímco "áčko" doma zvítězilo nad Nezamyslicemi 2:0, naproti tomu dorostenci na půdě Brodku u Přerova neuspěli. Místnímu celku podlehli 0:3 a v tabulce se propadli na dvanácté místo.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Fotbal - muži

Fotbalová sezóna začala, muži ve třetím duelu prohráli, dorost utrpěl debakl

27. 8. 2012

V polovině srpna odstartovala pro fotbalové týmy sezóna. Zápasový debut nového ročníku si jako první odbyl tým staršího dorostu. Ten bohužel na svém hřišti nestačil na Hlubočky, kterým podlehl vysoko 1:6. To muži narozdíl od předchozích ročníků uspěli. Doma přehráli tým Býškovic v poměru 3:1...

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Fotbal - muži

Fotbalisté po dvou nezdarech zvítězili

8. 5. 2012

I.B třída - skupina B - 20. kolo:

Tovačov - Chválkovice 1:0
Branka: -.
Žluté karty: -.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Fotbal - muži

Fotbalisté prohráli ve Velké Bystřici

29. 4. 2012

I.B třída - skupina B - 19. kolo: Ani v dalším zápase se našim fotbalistům nevedlo. Velká Bystřice byla nad jejich síly.

Velká Bystřice - Tovačov 2:0
Branky: Kryl, Škoda.
Žluté karty: Šubrt, Kryl - Svačina, Večerka, Dočkal, Otáhal, Mezulianík.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Fotbal - muži | Komentářů: 0

Fotbalisté doma s Lutínem selhali

21. 4. 2012

I.B třída - skupina B - 18. kolo: Po tříbodovém zisku na půdě Brodku se čekalo, že náš celek uspěje i na vlastním hřišti s Lutínem. Bohužel se tak nestalo. Porážka 1:3 byla jednoznačným zklamáním.

Tovačov - Lutín 1:3
Branky: J. Otáhal - Körner, Svoboda, Rec.
Žluté karty:Tvrdý, Vyplel - Svoboda.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Fotbal - muži | Komentářů: 0

Fotbalisté naplno bodovali v Brodku

14. 4. 2012

I.B třída - skupina B - 17. kolo: Druhý zápas jara našim fotbalistům vyšel na výbornou. Na hřišti Brodku u Přerova zvítězili tovačovští hráči jednoznačně 3:0.

Brodek u Přerova - Tovačov 0:3
Branky: J. Otáhal, Kuba, Axamit
Žluté karty: Hruška - Večerka.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Fotbal - muži | Komentářů: 0

Fotbalisté v prvním jarní klání remizovali s Velkým Týncem

7. 4. 2012

I.B třída - skupina B - 16. kolo: Fotbalisté odstartovali jarní část soutěže na domácím hřišti zápasem s Velkým Týncem. Z konfrontace s favoritem dokázali naši hráči vytěžit cenný bod. V tabulce po 16. kole jim však nadále patří jedenáctá příčka.

Tovačov - Velký Týnec 1:1
Branka: -.
Žluté karty: -.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Fotbal - muži

Fotbalisté zvítězili na půdě Slavonína

12. 11. 2011

I.B třída - skupina B - 15. kolo: Fotbalisté zakončili neúspěšný podzim nečekaným vítězstvím na půdě Slavonína. Naši hráči se prezentovali vynikajícím výkonem, po kterém zaslouženě brali tři body. Dvěma góly se zaskvěl Jiří Nemrava.

Slavonín - Tovačov 2:3
Branky: Merten 2 - J. Nemrava 2, Axamit.
Žluté karty: Bezděk, Semjon, Merten, Mir. Večeřa - Axamit, Zajíc.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Fotbal - muži

Fiasko, fotbalisté opět dostali od Bohuňovic búra

6. 11. 2011

I.Bvlajka-sokol_130.jpg třída - skupina B - 14. kolo: Bohuňovice jsou černou můrou Tovačova. V nedělním střetnutí svěřenci kouče Farného podlehli k nelibě svých fanoušků na domácím hřišti 0:5! Osud zápasu nastínila už třetí minuta, kdy tovačovští nedokázali proměnit penaltu. Hosté posléze nalezli góly klid a po zásluze si z Tovačova odvezli tři body.

Tovačov - Bohuňovice 0:5
Branka: Fryčák 2, Koudelný, Horák, Vašenka.
Žluté karty: M. Svačina, J. Nemrava - Konečný, Nesvadba, Veselský.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Fotbal - muži