Turnaj jednotlivců vyhrál přerovský Bařina, ve dvojicích zvítězili Chalupa se Zapletalem

20. 12. 2010

jednotlivci_b_2010_min.jpgV sobotu 18. prosince v naší sportovní hale proběhly dva tradiční turnaje ve stolním tenisu, které jsou nostalgickou vzpomínkou na dlouholeté a úspěšné členy místního oddílu. Memoriál Tomáše Hanečky (dvojice) ovládli Jakub Chalupa s Janem Zapletalem z Neředína, kterým se ve finále podařilo přehrát Pavla Koutného s Martinem Hrubým ze Sokolu Buk.

Finále jednotlivců (Memoriál Františka Přecechtěla) přineslo nervy drásající souboj plný unikátních výměn mezi Jiřím Bařinou a Jakubem Chalupou. Pětisetovou bitvu nakonec vyhrál prvně jmenovaný, který neuvěřitelnou sérií deseti bodů v řadě dokázal otočit nepříznivý stav 7:1 na konečných 7:11.

Turnajů se zúčastnilo 46 hráčů. Rozšířenou verzi článku naleznete v blízké době ve vydání Přerovského deníku a na portálu Olomouc.cz.

Oddíl stolního tenisu tímto děkuje sponzorům turnaje – firmám: CONSULTEST Brno, Drinex Olomouc, Skanska Prefa Tovačov, Hostinec Na Lapači - Marek Zavadil Tovačov, OKNO H. – Milan Horák Tovačov, VODO - TOPO - PLYN - Bohumil Mlčoch Tovačov, Mountfield Přerov a INLOBO Lobodice za finanční a materiální pomoc při pořádání memoriálů, rodině Františka Přecechtěla za krásný dárkový koš a všem účastníkům za pěkný sportovní zážitek.

Memoriál Tomáše Hanečky (turnaj dvojic)

Pořadí Jméno Družstvo

8.

Roman Kovačík, Ondřej Dohnálek