Jdi na obsah Jdi na menu

Stolní tenisté Tovačova mají za sebou úvodní zápasy nového soutěžního ročníku

2. 10. 2010

pinec_ilu.jpgVšechny tři naše oddíly již absolvovaly první ostré zápasové bitvy sezony 2010/2011. Béčko v RP I. třídy nejprve remizovalo 9:9 s Lipníkem "C", ale následně si připsalo porážky s Přerovem "D" 3:15 a Čekyní "A" 6:12. Céčko si premiérový zápas v RP II. třídy odbylo až v rámci druhého kola, kdy smolně prohrálo se silnými Opatovicemi "A" 5:13. Chuť si spravilo v dohrávce, kdy porazilo v poměru 12:6 Lipník "D". Ve třetím kole zvítězilo vysoko 14:4 nad Dolním Újezdem "C".

 

Jako poslední vstoupilo do zápasového programu KS II. třídy A-mužstvo. Na domácí půdě si poradilo s Němčicemi vysoko 15:3.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář