Jdi na obsah Jdi na menu

Memoriály: Daněk obhájil prvenství v jednotlivcích a s Vlachem vyhrál i dvojice

9. 12. 2012

V sobotu 8. prosince v naší sportovní hale proběhly dva tradiční turnaje, kterými jsme si připomněli dva dlouholeté hráče našeho oddílu Tomáše Hanečku a Františka Přecechtěla. Na zápasová klání dorazilo devětatřicet hráčů, kteří své soky vyzvali v turnaji dvojic a také při následné bitvě jednotlivců. Memoriál Tomáše Hanečky ovládla pod hlavičkou Němčic dvojice Zdeněk Daněk, Martin Vlach, jenž ve finále porazila Ivana Hejduška s Lukášem Masaříkem.

Třetí místo si vybojovali vítězstvím nad Radimem Lechnerem a Ondřejem Havránkem hraničtí Pavel Gorecki s Vojtěchem Šubou.

Rovněž i finále jednotlivců bylo soubojem Zdeňka Daňka s Lukášem Masaříkem. Z triumfu se po pohledné bitvě nakonec radoval prvně jmenovaný. Na stupně vítězů vystoupal i v pořadí třetí Pavel Koutný z Buku. Z domácích hráčů byl nejvýše postavený Jaroslav Pazdera starší, který ve čtvrtfinále prohrál s pozdějším finalistou Lukášem Masaříkem a skončil na děleném 5 až 8. místě.

Hlavním mediálním partnerem turnajů byl Přerovský a hranický deník.

Oddíl stolního tenisu tímto děkuje také Televizi Přerov, s. r. o a sponzorům turnaje – firmám: CONSULTEST Brno, Drinex Olomouc, OKNO H. – Milan Horák Tovačov, Hostinec Na Lapači - Marek Zavadil Tovačov, Restaurace Na Nábřeží – Ivan Olejníček Tovačov, VODO - TOPO - PLYN - Bohumil Mlčoch Tovačov, Mountfield Přerov za finanční a materiální pomoc při pořádání memoriálů, rodině Františka Přecechtěla za krásný dárkový koš a všem účastníkům za pěkný sportovní zážitek.
 

Závěrem chceme také poděkovat starostovi města Tovačov Mgr. Leonu Bouchalovi za jeho účast na turnaji, krásné ceny pro hráče a slíbenou podporu města při pořádání dalších turnajů ve stolním tenisu.

  

Memoriál Tomáše Hanečky (turnaj dvojic)
 
 
Pořadí Jméno Družstvo

1.

Zdeněk Daněk, Martin Vlach

Sokol Němčice

2.

Ivan Hejdušek, Lukáš Masařík

TTC Komořany

3.

Pavel Gorecki, Vojtěch Šuba

Cidemat Hranice

4.

Ondřej Havránek, Radim Lechner

 SK Přerov

5. - 8.

Tomáš Chromec, Dalimil Machander

SK Přerov

 

Jiří Zuzaňák, Tomáš Zítka

Sokol Kojetí

 

Vít Dvořák, Jaroslav Matula

Slavia Kroměříž

 

Michal Janík, Michal Palásek

Sokol Němčice

 

Memoriál Františka Přecechtěla (turnaj jednotlivců)

 

Pořadí Jméno Družstvo

1.

Zdeněk Daněk

Sokol Němčice

2.

Lukáš Masařík

TTC Komořany

3.

Pavel Koutný

Sokol Buk

4.

Pavel Gorecki

Cidemat Hranice

5. - 8.

Martin Vlach

Sokol Němčice

 

Ivan Hejdušek

TTC Komořany

 

Jaroslav Pazdera st.

Sokol Tovačov
 

Jiří Raška

Sokol Jezernice