Jdi na obsah Jdi na menu

Bravo, stolní tenisté Tovačova se pyšní prvními místy v soutěžích!

8. 11. 2011

pinec_ilu.jpgSledujeme: Sokol Tovačov je opět po letech na výsluní! A to díky výkonům místních stolních tenistů. Hned dva naše oddíly se vyhřívají na prvním místě. Áčko dosud z pěti odehraných zápasů čtyřikrát vyhrálo a jednou remizovalo a zcela po právo vládne Krajské soutěži II. třídy, skupiny A! Status lídra náleží také C-týmu, který po pondělní vysoké výhře ve Všechovicích dosáhl pátého vítězství z dosud šesti odehraných duelů. Za svými výkonnostními možnostmi zatím zaostává B-tým, ale věřme, že se mu brzy zadaří.

Výsledky z posledních odehraných zápas jednotlivých oddílů:

Krajská soutěž, skupina A: Tovačov "A" - Přerov "C" 13:5 (Body: Horák, Malec a Otáhal po 3,5, Palčík 2,5), Tovačov "A" - Sokol Náklo 15:3 (Body: Horák a Palčík oba 4,5, Otáhal 3,5, Malec 2,5).

Regionální přebor I. třídy: Chropyně "B" - Tovačov "B" 12:6 (Body: Palčík 2, Macháček a Polčák oba po 1,5, Vojtašek 1).

Regionální přebor III. třídy, skupina A: Všechovice "B" - Tovačov "C" 2:16 (Body: Vojtašek 4,5, Lexmann 4,5, Pazdera ml. 4, Ligurský 3).