Volejbalový turnaj ve Věrovanech: Tovačovští skončili sedmí

28. 5. 2017

V sobotu 13. května 2017 se na antukovém hřišti ve Věrovanech uskutečnil třetí ročník volejbalového turnaje smíšených družstev neregistrovaných hráčů – Memoriál Jardy Mourala, který pořádala tamní tělovýchovná jednota. Volejbalové turnaje mají ve Věrovanech čtyřicetiletou tradici a členové našeho volejbalového oddílu se jich v posledních 8 letech pravidelně zúčastňují.

Tak jako se jich zúčastňovali naši rodiče před x-lety (éra bratrů Přikrylových, Jaroslava Dostála, Mirka Šimka, Petra Klimeše, Mirka Ženčáka aj.). Tenkrát se volejbalový turnaj jmenoval Turnaj osvobození a uskutečňoval se pravidelně kolem 5. května. Tradici ve Věrovanech Sokol drží dále, akorát s jiným názvem.

Letošního turnaje se zúčastnilo 8 týmů a Tovačov skončil na sedmém místě. Na fotografii zleva: Dostál Radoslav, Hajduk Tomáš, Vybíralová Renata, Hajduková Markéta, Pečenka Jan, Seifriedová Nikola.

Za TJ Sokol Tovačov Markéta Hajduková