Fotbal - muži

Špatný den fotbalistů, Haňovice si odvezli z Tovačova všechny body

30. 10. 2011

I.B třída - skupina B - 13. kolo: Třináctka se ukázala pro naše fotbalisty smolným číslem. Před zraky svých příznivců po nešťastném průběhu podlehli soupeři z Haňovic 0:3.

Tovačov - Haňovice 0:3
Branka: Jabůrek - Krajc 2, Kohout.
Žluté karty: Dostál (Haň.)

| Rubrika: Fotbal - muži

Fotbalisté si dovezli bod z Kožušan

23. 10. 2011

I.B třída - skupina B - 12. kolo: Ve dvanáctém kole svěřenci kouče Farného vybojovali na půdě Kožušan remízu, která je v současné situaci žádaným bodovým ziskem. Klíčový gól našeho týmu obstaral Otáhal.

Kožušany - Tovačov 1:1
Branka: Jabůrek - J. Otáhal.
Žluté karty: Zmeškal, Boháček, Stránský, Otava, Thomas - L. Navrátil.

Fotbalisté porazili Drahlov

16. 10. 2011

I.B třída - skupina B - 11. kolo: Po dvou prohrách se nad Tovačovem opět rozjasnilo. Fotbalisté na domácí půdě pokořili díky brankám Tvrdého a Smrčky celek Drahlova 2:0.

Tovačov - Drahlov 2:0
Branka: Tvrdý, T. Smrčka.
Žluté karty: L. Navrátil, Střelec - Šulák, Vrba.

| Rubrika: Fotbal - muži

Fotbalisté dali Černovíru dvě branky, přesto to na body nestačilo

9. 10. 2011

I.B třída - skupina B - 10. kolo: Další porážka venku. Tovačov smolně podlehl Černovíru 3:2.

Černovír - Tovačov 3:2
Branka: Šubrt, Petrů, Judas - Vyplel, L. Navrátil
Žluté karty: Judas, P. Navrátil, Blaha - L. Navrátil.

| Rubrika: Fotbal - muži

Dvouzápasová vítězná série fotbalistů skončila na hřišti Doloplaz

2. 10. 2011

I.B třída - skupina B - 9. kolo: Tovačovští po dvou úspěšných vystoupeních nebodovali. Fotbalisté prohráli na hřišti Doloplaz 1:0.

Doloplazy - Tovačov 1:0
Branka: Drábek.
Žluté karty: Zelinka, Zapářka, - M. Svačina.

Fotbalisté znovu vítězní, pokořili Majetín

25. 9. 2011

I.B třída - skupina B - 8. kolo: Svěřenci kouče Farného vybojovali druhou výhru v řadě. Jediný gól zápasu s Majetínem vstřelil Axamit. Tovačovští se tak díky dalšímu plnému bodovému zisku dostali v tabulce na průběžné desáté místo.

Tovačov - Majetín 1:0
Branka: Axamit.
Žluté karty: Jiruše, J. Nemrava - Cetkovský, L. Večeřa.

| Rubrika: Fotbal - muži | Komentářů: 0

Fotbalisté vyhráli ve Chvalkovicích, dvěma góly se blýskl Smrčka

17. 9. 2011

I.B třída - skupina B - 7. kolo: Tým Tovačova si po dvou prohrách připsal cenné tři body. Svěřenci trenéra Farného zvítězili na půdě Chválkovic 2:1 a rozšířili své bodové konto na číslo šest.

Chválkovice - Tovačov 1:2
Branky: Štrbík - Smrčka 2.
Žluté karty: Šandor, Štrbík, Dombi - Tvrdý, Zatloukal.
Červená karta: Spáčil (CH.).

| Rubrika: Fotbal - muži | Komentářů: 1

Fotbalisté doma podlehli Velké Bystřici, nestačily ani dvě trefy Nemravy

11. 9. 2011

I.B třída - skupina B - 6. kolo: Fotbalisté do nového ročníku nevstoupili tou správnou nohou. V nedělním domácím zápase podlehli týmu Velké Bystřice 2:3 a klesli na samotné dno tabulky. Samotný duel se nesl v konfrontaci dvou střelců. Domácí Jiří Nemrava vsítil dvě branky, ale velkobystřický Michal Sekel byl dokonce ještě úspěšnější, neboť hattrickem prakticky rozhodl o celkovém výsledku.

Tovačov - Velká Bystřice 2:3
Branky: J. Nemrava 2 - Sekel 3.
Žluté karty: M. Svačina, Střelec, Axamit - Sekel, Hrabec.

Fotbalisté prohráli v Lutíně

4. 9. 2011

I.B třída - skupina B - 5. kolo: Po nadějné výhře nad Brodkem se našim fotbalistům dávala šance pro případný úspěch i na půdě Lutína. Plány se realizovat nepodařilo. Na výkonu tovačovských fotbalistů se podepsala tragická událost, při které zemřel jejich kamarád, spolužák či nedávný spoluhráč Josef Březina. Po této smutné události měl málokdo myšlenky na fotbal. Lutín nekoncentrovanosti svého soka využil a připsal si jasnou výhru.

Lutín - Tovačov 5:2
Branky: Bartl, Wanke po 2, Körner - M. Svačina, Axamit.
Žluté karty: Stodola - Lad. Navrátil, Střelec.

| Rubrika: Fotbal - muži

Posily se vyplatily, fotbalisté přehráli Brodek

28. 8. 2011

I.B třída - skupina B - 4. kolo: Zdravotní problémy opor a malý hráčský kádr zapříčinil špatný vstup týmu do sezony. Vedení klubu začalo situaci řešit a výsledek se hned dostavil. Na hostování se do Tovačova vrátili Svačina se Střelcem a tým navíc doplnil Procházka. V jednání jsou údajně i další dva hráči. Posílené mužstvo se prezentovalo očekávaně kvalitnějším výkonem a svého soupeře z Brodku u Přerova přehrálo rozdílem třídy 5:2.

Tovačov - Brodek u Přerova 5:2
Branky: J. Nemrava 2, Smrčka, Střelec, J. Otáhal - Hejč, Zatloukal.
Žluté karty: Navrátil, J. Nemrava - Okleštěk, Hluk, Mišák.